1400/07/05  
 
دوشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ۱۵۵
چچ
شناسایی انبار غیرقانونی آرد حمایتی در زابل / تشکیل پرونده قاچاق کالا برای محتکر آرد حمایتی

شناسایی انبار غیرقانونی آرد حمایتی در زابل / تشکیل پرونده قاچاق کالا برای محتکر آرد حمایتی

معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: یک انبار که اقدام به نگهداری و قاچاق آرد حمایتی نموده بود در شهرستان زابل شناسایی شد.

به گزارش شاتا، محمد قاسمی افزود: طی گشت مشترک نظارتی بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت زابل ، اطلاعات سپاه و تعزیرات حکومتی از یک انبار غیر قانونی تعداد ۲۲۰ کیسه آرد حمایتی کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: در قالب گشت مشترک، بازرسان صنعت، معدن و تجارت با همکاری مامورین اطلاعات سپاه و تعزیرات حکومتی انبار غیر قانونی آرد حمایتی مخصوص نانوایی ها را که در آن مبادرت به نگهداری و قاچاق یک کامیون آرد به میزان 220 کیسه 40 کیلویی نموده بودند شناسایی و پس از بررسی جهت عوامل دست اندرکار قاچاق اقلام اساسی و مورد نیاز مردم ،پرونده تخلف قاچاق به ارزش 560میلیون ریال تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال نمودند.

معاون امور بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، افزود: با توجه سو استفاده سودجویان از شرایط اقتصادی و اجحاف در حق شهروندان با ایجاد کمبود و احتکار کالاهای اساسی از مردم عزیز درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه انبار غیر مجاز و جابجایی مشکوک این کالاها مراتب را از طریق ستاد خبری ۱۲۴ و سایر سامانه های خبری اطلاع تا با متخلفین برابر مقررات برخورد شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6883412996928
Query time: 1.9569970766703