1400/07/05  
 
شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ۱۵۵
چچ
تشکیل ۲۰ پرونده تخلف امتناع از عرضه تخم مرغ به ارزش 80 میلیارد ریال در استان سمنان

تشکیل ۲۰ پرونده تخلف امتناع از عرضه تخم مرغ به ارزش 80 میلیارد ریال در استان سمنان

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تشکیل ۲۰ پرونده تخلف امتناع از عرضه تخم مرغ در استان خبر داد.

به گزارش شاتا ، مهدی یحیایی با اعلام این خبر، افزود: طی بازرسی های بعمل آمده از مرغداری های تولید کننده تخم مرغ و همچنین واحدهای عرضه کننده در سطح عمده و خرده فروشی ، ۲۰ پرونده تخلف اخفاء و امتناع از عرضه کالا در این واحدها تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: این تعداد پرونده تخلف به ارزش ریالی بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال تشکیل که جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تأکید کرد: تولیدکنندگان تخم مرغ و واحدهای عرضه کننده این کالا در استان در جهت احقاق حقوق مصرف کنندگان ، موظف هستند قیمت های مصوب را رعایت کنند.

این مقام مسئول هشدار داد: در صورت عدم رعایت قیمت های مصوب و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی، اخفاء و امتناع از عرضه کالا و قاچاق، بر اساس قوانین نظام صنفی و قوانین تعزیرات حکومتی ، برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

یحیایی افزود: قیمت تخم مرغ در ستاد تنظیم بازار کشور برای هرکیلو درب مرغداری ۱۲ هزار تومان و برای مصرف کننده به ازای هر کیلو ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

وی خاطرنشان کرد: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با سامانه ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان وادارات شهرستانها اعلام نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5823133786519
Query time: 1.7558468182882