1400/07/25  
 
شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۰۸ ۷۳۱
چچ
کشور به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

کشور به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صمت از روزی که تصدی این وزارتخانه را بر عهده گرفت، حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را به‌صورت جدی در دستور کار وزارتخانه قرار داد که با این اتفاقات به‌زودی شاهد آن خواهیم بود که کشور به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شود.

به گزارش شاتا؛ شهباز حسن‌پور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم سیرجان و بردسیر، در حاشیه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان شهربابک برای افتتاح پروژه‌های شرکت ملی مس گفت: با تصمیمات بزرگی که مهندس رزم‌حسینی برای روشن‌شدن وضعیت معادن بلاتکلیف گرفته، شاهد جهش بزرگی هم در تولید و هم در اشتغال خواهیم بود. وی از روزی که تصدی این وزارتخانه را بر عهده گرفت حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را به‌صورت جدی در دستور کار وزارتخانه قرار داد که با این اتفاقات به‌زودی شاهد آن خواهیم بود که کشور به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شود.

او با تاکید بر فعالیت تمامی بخش‌های صنعتی خُرد خصوصاً صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی و همچنین پارلمان‌های متعدد اقتصادی از جمله اتاق بازرگانی، اتاق تعاون و اتاق اصناف که هماهنگ با سیاست‌های وزاتخانه حرکت می‌کنند، گفت: هماهنگی مجموعه بزرگ وزارتخانه با نمایندگان مجلس در مسیر حل مشکلات مردم قرار گرفته و هر هفته شاهد حضور وزیر در یکی از استان‌های کشور هستیم.

رییس مجمع نمایندگان استان افزود: امروز وقتی می‌بینیم در شهرستان شهربابک ده هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد بایستی سجده شکر به‌جای آورد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.4173180262248
Query time: 3.658978621165