1400/07/05  
 
دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ۱۳۸
چچ
بیش از 100 شرکت کننده در مزایده عمومی معادن سیستان و بلوچستان

بیش از 100 شرکت کننده در مزایده عمومی معادن سیستان و بلوچستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در گذشته و در بهترین حالت بالغ بر 25 پاکت جهت مزایده های استان ارسال که هم اکنون و در این مزایده بیش از 100 پاکت شرکت در مزایده دریافت گردیده است.

به گزارش شاتا؛ داود شهرکی در جلسه بازگشایی پاکات مزایده عمومی محدوده های اکتشافی، مجوزهای برداشت، گواهی کشف و پروانه های بهره برداری استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بخش خصوصی و بخش دولتی خوشبختانه سرمایه گذاری‌ های مناسبی در زمینه‌های مختلف از جمله اکتشاف در استان انجام داده اند و هم اکنون شاهد گزارش‌های خوبی از شناسایی معادن در استان هستیم.

وی ادامه داد: در گذشته و در بهترین حالت بالغ بر 25 پاکت جهت مزایده های استان ارسال که هم اکنون و در این مزایده بیش از 100 پاکت شرکت در مزایده دریافت گردیده است.

شهرکی افزود: این موضوع نشان از نتیجه چند اتفاق است که نگاه ویژه سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در حوزه معدن، نگاه ویژه مدیران وزارت صمت، استاندار و مدیران استانی و رسانه ها و اطلاع رسانی مناسب از انجمله می باشد .

وی افزود: سرمایه گذاری‌ها در حوزه معدن به ویژ ه در زمینه طلا، مس و آهن در جنوب استان سیستان و بلوچستان شکل گرفته و تا پایان سال 99 اتفاقات خاصی در این حوزه‌ها خواهد افتاد که به موقع اطلاع رسانی می گردد.

شهرکی در زمینه مزایده معادن استان گفت: این مزایده‌ها به صورت کاملاً شفاف برگزار شد و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و مرتبط هنگام بازگشایی پاکات حضور دارند و عدالت و ضوابط به صورت کامل رعایت شده است و هیچ استثنایی برای شرکت کنندگان نیست تا انشاالله این مزایده منجر به اتفاقات موثر و احیا معادن ابطالی در استان شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1235033671061
Query time: 1.4443661371867