1400/07/05  
 
چهارشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱ ۲۱۶
چچ
پرداخت تسهیلات به ۹۴ طرح اشتغالزا در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

پرداخت تسهیلات به ۹۴ طرح اشتغالزا در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات به ۹۴ طرح اشتغالزا در استان خبر داد.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل در دویست و شصت و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در استانداری برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: با موافقت اعضای کارگروه ، ۹۴ طرح صنعتی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به ارزش بیش از ۱۹۰۰ میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

وی افزود: در قالب تسهیلات رونق تولید ۹۹، تاکنون بیش از ۱۱ هزار و یکصد میلیارد ریال تسهیلات به ۳۸۶ واحد تولیدی استان پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: در بخش تسهیلات رونق تولید ۹۹ ، سهم صنعت ۷۵ واحد به ارزش ۱۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و سهم کشاورزی ۳۱۱ واحد به ارزش ۵۴۸ میلیارد ریال است.

تشنه دل اضافه کرد: تا کنون در قالب تسهیلات رونق تولید ۹۹ ، ۶۳۳ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از نوزده هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده اند که از این تعداد ، ۲۴۷ پرونده جهت عقد قرارداد در بانکهای عامل در دست بررسی می باشد.

وی ادامه داد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه استان تا این جلسه ۱۱۷۶ واحد تولیدی مشکل دار در جلسات کارگروه مطرح و بررسی شده است که در جهت رفع موانع موجود ، در حدود ۲۵۴۰ مصوبه به تصویب اعضا رسیده است که از این تعداد ، ۷۳ درصد مصوبات اجرایی و مابقی در دست اقدام است.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه بیان کرد: در این نشست مشکلات بانکی و زیربنایی شش واحد تولیدی استان بررسی شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 16.116275946299
Query time: 13.953231652578