1400/07/03  
 
چهارشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۴ ۱۸۷
چچ
بهره برداری از سه واحد تولیدی صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دامغان

در دهه فجر انجام شد؛

بهره برداری از سه واحد تولیدی صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دامغان

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، سه واحد تولیدی صنعتی و معدنی در دامغان افتتاح شد.

به گزارش شاتا ، علی تشنه دل در حاشیه مراسم افتتاح همزمان پروژه های دهه فجر در شهرستان دامغان که با حضور استاندار و مسئولین استانی و محلی انجام شد ، با اعلام این خبر افزود: همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر و به صورت همزمان ، واحد تولیدی بانیان صنعت آسیا ، تولیدی مرتضی و تولیدی پائیزی شهرستان دامغان افتتاح و بهره برداری شد.

وی با اشاره به حجم سرمایه گذاری صورت گرفته در این واحدها تصریح کرد: برای راه اندازی این سه واحد تولیدی بیش از ۲۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شده است و زمینه اشتغال بیش از ۴۰ نفر نیز فراهم شده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان افزود: شرکت بانیان صنعت آسیا در شهرک صنعتی دامغان مستقر می باشد که با سرمایه‌گذاری حدود ۱۶۲ میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه بیش از ۱۱۷۰ تن مواد اولیه داروهای شیمیایی را دارد که زمینه اشتغال ۱۲ نفر را فراهم کرده است.

تشنه دل افزود: واحد فرآوری منگنز مرتضی با ظرفیت تولید ۱۲۰۰ تن فروسیلیکو منگنز و واحد تولیدی پائیزی تولید کننده زغال از ضایعات سلولزی با ظرفیت تولید سالانه ۱۵۰ تن از دیگر پروژه های افتتاح شده در چهارمین روز از دهه فجر در شهرستان دامغان بود که برای راه اندازی این طرح ها حدود ۵۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام شده و ۳۰ نفر نیز مشغول به کار خواهند شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9178160031637
Query time: 3.1878490447998