1400/07/05  
 
دوشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۲ ۱۰۲
چچ
طرح نظارتی ویژه بازار نوروز استان کرمانشاه در حال اجراست

طرح نظارتی ویژه بازار نوروز استان کرمانشاه در حال اجراست

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده سازمان صمت استان کرمانشاه، گفت: بازرسان سخت‌کوش سازمان صمت استان در طرح نظارتی ویژه نوروز 1400 با تمام توان حضور دارند.

به گزارش شاتا، مسعود بیگلری افزود: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در ایام نوروز ۱۴۰۰، هم‌زمان با سراسر کشور از ۱۵ بهمن در استان کرمانشاه آغاز و تا 15 فروردین ادامه خواهد یافت.

وی، با اشاره به اهداف این طرح بیان کرد: ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت‌دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت با توجه به افزایش تقاضای عمومی در ایام پایانی سال باهدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه، ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی، جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری، دقیق و کارشناسی به شکایات و گزارش‌های مردمی، اتخاذ تمهیدات لازم به‌منظور هم‌افزایی و همکاری مؤثر با سایر نهادها و دستگاه‌های ذی‌ربط در سطح استان در راستای وحدت رویه در اقدامات نظارتی از اهداف مهم این طرح است.

بیگلری در پایان افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از احتکار، اختفاء، گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و ... مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.4755132993062
Query time: 1.7584948539734