1400/07/25  
 
چهارشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ۱۹۰
چچ
‍ دو واحد خودروسازی در سمنان ۱۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان :

‍ دو واحد خودروسازی در سمنان ۱۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی دو واحد خودرو سازی در سمنان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل خبر داد.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل در دویست و هفتاد و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در استانداری برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با تصویب اعضای کارگروه و بمنظور حمایت از تولید داخل و واحدهای تولیدی استان، دو واحد خودرو سازی در سمنان که در زمینه تولید خودرو سواری و اتوبوس فعالیت میکنند جهت دریافت تسهیلات رونق تولید به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

وی تصریح کرد: در این نشست و با تصمیم اعضای کارگروه در مجموع با پرداخت ۱۶۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۶۹ واحد صنعتی و کشاورزی استان موافقت و به بانکهای عامل معرفی شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: تا کنون در قالب تسهیلات رونق تولید ۹۹، ۷۵۸ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده اند که پرونده ۴۸۷ واحد با پرداخت حدود ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بسته شده و پرونده ۲۷۱ واحد نیز در بانکها در دست بررسی است.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه افزود: در این نشست مشکلات دو واحد تولیدی در خصوص تخصیص گاز مایع و همچنین مسایل بانکی و زیربنایی شش واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان مورد بررسی قرار گرفت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.2417879104614
Query time: 1.469300587972