1400/07/05  
 
دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰ ۱۳۶
چچ
پیگیری مشکلات 5 واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه

پیگیری مشکلات 5 واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از پیگیری مشکلات 5 واحد تولیدی در یکصد و پانزدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان خبر داد.

به گزارش شاتا، محسن دارابی در خصوص یکصد و پانزدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: ایجاد یک‌زبان مشترک برای رفع مشکلات واحد های تولیدی در دستگاه اجرایی عمده دستاورد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بوده و خوشبختانه در حال حاضر بین اعضای این کارگروه تعامل خوبی وجود دارد.

وی در ادامه افزود: فرآیند بررسی مشکلات واحدهای تولیدی به‌نحوی است که از زمان درخواست متقاضی برای رفع مشکل تا طرح در جلسه ستاد بررسی مشکلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد و سعی بر این است که در همان جلسه نیز به یک جمع‌بندی که منجر به رفع مشکل واحد های تولیدی شود، برسیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه و دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در ادامه تاکید کرد: در یکصد و پانزدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات 5 واحد تولیدی از جمله شرکت ذوب‌آهن بیستون، شرکت پیمان غرب، شرکت ایده سازان هرسین، شرکت ایمان سرم و شرکت بازرگانی هدف بررسی شد.

وی عمده ‌ترین مشکل این واحدهای تولیدی را درخواست استمهال بدهی معوق بانکی، تقاضای تقسیط مالیات برارزش افزوده، تقاضای مهلت 6 ماهه برای رعایت ضوابط زیست‌محیطی عنوان کرد و یادآور شد: موضوعات و مشکلات مطرح شده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مدیر یا نماینده شرکت و رییس دستگاه اجرایی یا بانک مورد خطاب مطرح می‌شود و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ می شود.

یکصد و پانزدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه، نمایندگانی از خانه صنعت و معدن بانک‌های عامل و... در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8264934221903
Query time: 1.9929993947347