1400/07/05  
 
چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۵۶ ۴۲
چچ
توزیع حدود ۳۰۰ تن سیب و پرتقال شب عید در شاهرود

توزیع حدود ۳۰۰ تن سیب و پرتقال شب عید در شاهرود

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود از تهیه و توزیع ۱۰۰ تن سیب و ۱۹۰ تن پرتقال شب عید از ۲۵ اسفندماه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شاتا، امیر بشیری در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهرود به میزبانی نیروی انتظامی این شهرستان با اشاره به اقدامات آنی در تنظیم بازار و اصلاح شبکه توزیع اظهار کرد: شهرستان شاهرود در زمینه توزیع تخم‌مرغ اشباع شده است و در زمینه توزیع گوشت مرغ نیز تلاش داریم که اشباع شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود عنوان کرد: به دنبال تقویت اصناف این شهرستان هستیم و در بازرسی از ۲۴ واحد فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهرستان، ۱۴ واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند.

بشیری با اشاره به تأمین میوه شب عید گفت: ۱۰۰ تن سیب و ۱۹۰ تن پرتقال در سردخانه برای توزیع شب عید در این شهرستان آماده شده است.

وی اضافه کرد: این میوه‌ها بین کسبه جزء شهرستان شاهرود در راستای تقویت اصناف توزیع می‌شود و حتی میوه‌فروشی‌ها نیز این میوه‌ها را دریافت می‌کنند و از ۲۵ اسفندماه در استان سمنان توزیع می‌شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود ادامه داد: تلاش داریم با توجه به امکانات، فاصله آزادسازی میوه تا به دست مصرف‌کننده رسیدن را در اسرع وقت انجام دهیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7419373194377
Query time: 2.0367190043132