1400/08/03  
 
پنجشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ۴۱۹
چچ
موافقت با واردات میوه و سایر کالاهای اساسی از طریق تجار، تعاونیها و بازارچه های مرزی/محدود شدن صادرات سیب و پرتقال تا اطلاع ثانوی/توزیع ذخایر میوه شب عید بدون محدودیت

ستاد تنظیم بازار در جلسه فوق العاده امروز تصویب کرد:

موافقت با واردات میوه و سایر کالاهای اساسی از طریق تجار، تعاونیها و بازارچه های مرزی/محدود شدن صادرات سیب و پرتقال تا اطلاع ثانوی/توزیع ذخایر میوه شب عید بدون محدودیت

ستاد تنظیم بازار در جلسه فوق العاده امروز پنجشنبه با واردات میوه و سایر کالاهای اساسی از طریق تجار، تعاونی ها و بازارچه های مرزی برای عرضه در شبکه توزیع موافقت به عمل آورد.

به گزارش شاتا، بر اساس این تصمیم با واردات کالاهای اساسی و میوه از طریق تجار، تعاونی ها و بازارچه های مرزی با محوریت استانداران مرزی جهت فراوانی توزیع در شبکه توزیع کشور موافقت شد.

محدودشدن صادرات سیب و پرتقال تا اطلاع ثانوی

ستاد تنظیم بازار همچنین مصوب کرد که تا اطلاع ثانوی و تا متعادل شدن قیمت فروش میوه و همچنین فراوانی کالا در شبکه های توزیع، صادرات سیب و پرتقال محدود گردد.

توزیع ذخایر میوه شب عید بدون هیچگونه محدودیت در کل کشور

همچنین این ستاد تاکید کرد که توزیع ذخایر میوه شب عید بدون هیچ گونه محدودیتی در کل کشور آغاز گردد.

استفاده دارندگان ذخیره میوه از غرفه های رایگان میادین میوه و تره بار برای عرضه کالا

بر اساس آخرین تصمیمات ستاد تنظیم بازار، تمامی دارندگان ذخیره میوه می توانند با هماهنگی لازم نسبت به توزیع کالای خود در غرفه های رایگانی که از طریق میادین میوه و تره بار در اختیار آنها قرار خواهد گرفت، اقدام نمایند.

این تصمیمات در جلسه فوق العاده امروز پنج شنبه ۲۱ اسفندماه، در راستای تنظیم هرچه بهتر بازار شب عید برای تامین به موقع اقلام و مایحتاج عمومی مردم در ایام پایانی سال اتخاذ و ابلاغ شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.8739539782206
Query time: 2.0252990722656