1400/07/03  
 
شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲ ۱۵۳
چچ
انجام تمهیدات لازم جهت توزیع سریع‌تر و بهتر مرغ در استان/ برخورد شدید با متخلفان و گرانفروشان

رئیس سازمان صمت کرمانشاه خبر داد:

انجام تمهیدات لازم جهت توزیع سریع‌تر و بهتر مرغ در استان/ برخورد شدید با متخلفان و گرانفروشان

رئیس سازمان صمت کرمانشاه با اشاره به همکاری تعاون روستایی در شبکه توزیع مرغ گفت: تغییراتی در نحوه توزیع مرغ گرم در راستای توزیع سریع‌تر و بهتر گوشت در سطح استان صورت گرفته است.

به گزارش شاتا، محسن دارابی گفت: براساس تصمیماتی که در پنجاهمین کارگروه تنظیم بازار استان اتخاذ شده، تغییراتی در نحوه توزیع مرغ گرم در سطح استان صورت گرفته که در چند روز آینده شاهد توزیع سریع‌تر و بهتر گوشت مرغ خواهیم بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: با ورود تعاون روستایی به زنجیره توزیع مرغ گرم در استان که معمولا در توزیع کالاها خوب عمل نموده، شاهد وفور مرغ گرم در سطح خرده فروشی خواهیم بود.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان در بخش دیگری از سخنان خود به نظارت بر روند توزیع مرغ در سطح استان اشاره نمود و افزود: بازرسان این سازمان در تمام مراحل عرضه مرغ از کشتارگاه تا سطح خرده فروشی حضور فعال دارند.

رئیس سازمان صمت استان در‌ پایان یادآور شد: فروش هر کیلوگرم مرغ گرم در استان بیش از ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان ممنوع بوده و با گران‌فروشان بدون مماشات برخورد خواهیم نمود.

پنجاهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه بعداز ظهر روز گذشته به ریاست استاندار کرمانشاه، معاون هماهنگی امور اقتصادی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه و بقیه اعضای این کارگروه در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.9685986836751
Query time: 1.2980456352234