1400/06/29  
 
دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۶ ۱۴۲
چچ
سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از تغییر سبک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال جاری خبر داد و گفت: در سال جدید کل فرآیند از طریق سامانه صورت می‌گیرد و اطلاع‌رسانی‌های لازم به متقاضیان طرح مشکلات در ستاد در حال انجام است.

به گزارش شاتا، محسن دارابی؛ در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه که 15 فروردین‌ماه برگزار شد ، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام ‌شده توسط کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال گذشته، گفت: از اردیبهشت ‌ماه سال جاری سبک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تغییر می‌کند و کل فرآیند از طریق سامانه صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه تأکید کرد: درخواست‌ها در سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، توسط مالک واحد تولیدی، توزیعی، خدماتی و یا صنفی بارگذاری خواهد شد و به دستگاه و یا بانک مورد خطاب ارجاع می‌شود؛ در این حالت یا مشکل واحد تولیدی توسط دستگاه و یا بانک حل‌وفصل می شود و در غیر اینصورت به کارتابل دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع شده و به‌منظور بررسی مشکل و حل‌وفصل آن در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح می‌گردد.

دارابی بابیان اینکه موضوعات و مشکلات واحدهای تولیدی که در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استانی حل‌وفصل نشود از طریق سامانه به دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور ارجاع می‌شود، خاطرنشان کرد: آموزش‌های لازم در خصوص کار با این سامانه به نمایندگان اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید داده‌شده است و اطلاع‌رسانی‌های لازم نیز به متقاضیان طرح مشکلات در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در حال انجام است.

گفتنی است در این جلسه مشکلات ۳ طرح و واحد تولیدی شامل شرکت خوراک دام و طیور آبزیان دانه های غرب، شرکت پارس پاژنگ و انبار نگهداری کالا مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7576619784037
Query time: 2.0044530232747