1400/08/04  
 
شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۸ ۳۵
چچ
ایجاد ۲۱ هزار و ۲۷۴ فرصت شغلی در بخش صنعت و معدن در دولت تدبیر و امید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:

ایجاد ۲۱ هزار و ۲۷۴ فرصت شغلی در بخش صنعت و معدن در دولت تدبیر و امید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تلاش‌ها و رویکردهای توسعه‌ای دولت تدبیر و امید از زمان روی کارآمدن تا کنون موجب ایجاد ۲۱ هزار و ۲۷۴ فرصت شغلی در بخش صنعت و معدن این استان شد.

به گزارش شاتا، علی تشنه‌دل با اشاره به دستاوردهای هشت ساله دولت تدبیر و امید در بخش صنعت و معدن استان سمنان گفت: از شهریور ۹۲ تا کنون با آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید ، حدود ۶۶ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعت استان انجام شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: با توجه به تعداد صدور پروانه های بهره برداری حوزه صنعت می‌توان گفت همان سرمایه گذاری های تحقق یافته است، که در مجموع در این سال‌ها صدور پروانه‌بهره‌برداری در استان رشد مناسبی داشت.

تشنه‌دل اضافه کرد: از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تاکنون یکهزار و ۵۲۱ پروانه بهره‌برداری در استان سمنان صادر شد و صنایع در زمینه‌های مختلف مانند موادغذایی، نساجی، فولاد، لوازم خانگی، شیمیایی و صنعت خودروسازی در استان سمنان فعال هستند که بخشی از این صنایع در دولت تدبیر و امید راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان صمت سمنان با تاکید بر اینکه این استان جزو استان‌های قطب صنعتی کشور است، تاکید کرد: جلوگیری از ایجاد مشکلات برای واحدهای تولیدی و افزایش ظرفیت تولید واحدها از اولویت های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در پایان خاطرنشان کرد: جهش تولید ، تکمیل زنجیره ارزش ، کاهش واردات ، افزایش صادرات ، ارتقای فناوری تولید و توسعه مناطق کمتربرخوردار، از مهمترین دستاوردها و پیامدهای بهره برداری از واحدهای صنعتی در استان سمنان است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7020959854126
Query time: 1.9372272491455