1400/06/29  
 
سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۳۶ ۱۹۳
چچ
ایجاد و توسعه زیرساخت‌های لازم برای واحدهای تولیدی

رئیس سازمان صمت کرمانشاه تاکید کرد:

ایجاد و توسعه زیرساخت‌های لازم برای واحدهای تولیدی

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه با تاکید بر ایجاد و توسعه زیرساخت‌های لازم برای واحدهای تولیدی، آن را لازمه توسعه واحدهای تولیدی در آینده دانست.

به ‌گزارش شاتا، محسن دارابی در چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مدیرکل دفتر جذب سرمایه‌گذاری استانداری، مماون امور صنایع سازمان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه و بقیه اعضای کارگروه در سالن جلسات سازمان صمت کرمانشاه برگزار شد به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای واحدهای تولیدی از جمله آب، برق، گاز،راه ارتباطی تاکید کرد و ادامه داد: از عمده مطالبات تولیدکنندگان ایجاد زیرساخت‌های لازم است که باید اعتبار آن از سوی دستگاه‌های متولی فراهم شود.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه به تامین برق مورد نیاز واحد تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی آب‌باریک اشاره کرد و افزود: درحال‌حاضر برق کلیه واحد تولیدی ناحیه صنعتی آب باریک شهرستان صحنه تامین شده‌است، اما در آینده باید برای واحدهای جدید التاسیس فکری اندیشیده شود تا با مشکلی مواجه نشویم.

در پایان این جلسه و بعد از طرح و رسیدگی به مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی، گزارشی از عملکرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال های 98 و 99 توسط معاون امور صنایع سازمان تشریح شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.7569707234701
Query time: 1.0675980250041