1400/02/19  
 
سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۰۴ ۶۹
چچ
تکرار جهش تولید فولاد در ۱۴۰۰/ برنامه تولید ۹۲ هزار تن فولاد آلیاژی مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

مدیرعامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین خبر داد :

تکرار جهش تولید فولاد در ۱۴۰۰/ برنامه تولید ۹۲ هزار تن فولاد آلیاژی مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

مدیرعامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین پیش بینی تولید در این واحد صنعتی را در سال جاری را حدود ۹۲ هزار تن و به ارزش ۱۵ هزار میلیارد ریال اعلام کرد .

به گزارش شاتا، علی ملک افزود : در صورت تحقق این برنامه میزان تولید در این واحد صنعتی در سال حمایت از تولید و پشتیبانی ها و مانع زدایی نسبت به سال گذشته بیش از ۱۲ درصد افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه این مجتمع صنعتی در سال گذشته ۸۰ هزارتن فولاد آلیاژی به ارزش ۱۲ هزار میلیارد ریال تولید کرد، گفت : میزان تولید فولاد آلیاژی در این واحد صنعتی در سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن حدود ۴۵ درصد رشد نشان می دهد که ناشی از برنامه ریزی مناسب در این واحد صنعتی برای رسیدن به ظرفیت اسمی است.

مدیر عامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین میزان تولید فولاد در این مجتمع را در سال ۹۸ حدود ۵۶ هزار تن اعلام کرد.

ملک اضافه کرد : از لحاظ ارزشی میزان تولیدات این مجتمع صنعتی در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن حدود ۲.۵ برابر رشد نشان می دهد به طوری که از ۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال سال ۹۸ به ۱۲ هزار میلیارد ریال در سال ۹۹ رسید.

وی همچنین با اشاره به صادرات ۱۷ میلیون یورویی این واحد ابراز امیدواری کرد : این میزان صادرات در سال جاری با روند افزایشی تولید فولاد به ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلار برسد.

گفتنی است که مجتمع صنعتی فولاد اسفراین از شرکت های زیر پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.5658226013184
Query time: 2.8139214515686