1400/02/19  
 
چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۰۸ ۲۰
چچ
سامانه تسهیل و رفع موانع تولید کرمان از اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فعال می‌شود

سامانه تسهیل و رفع موانع تولید کرمان از اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ فعال می‌شود

رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کرمان گفت: فعالیت سامانه مربوط به درج فرآیند ثبت اطلاعات، گردش کار ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، کارگروه‌ها و نظارت لازم در این خصوص توسط مجموعه وزارت از ابتدای اردیبهشت به مرحله اجرا می‌رسد.

به گزارش شاتا، حسینی‌نژاد افزود: تمامی درخواست‌های فعالان اقتصادی مرتبط با کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید باید از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری از راه سامانه پذیرش شود.

وی اظهار داشت: همچنین بررسی درخواست‌ها توسط دستگاه‌های اجرایی نیز از راه فرایند کاری تعریف شده در سامانه مدیریت فرایند صورت می‌گیرد.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان با اشاره به لینک ثبت‌نام متقاضیان در سامانه https://tashil.stsm.ir گفت: فعالان اقتصادی از این روش امکان آشنایی با سامانه یاد شده را دارند.

وی با بیان اینکه فعالان اقتصادی همچنین امکان ثبت درخواست خود برای طرح در کارگروه‌های این مجموعه استان کرمان را می‌یابند ادامه‌داد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از ابتدای فعالیت خود در سال جاری تمرکز خود را بر تحقق شعار سال گذاشته تا در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری، دولت و استان، اتفاق ویژه‌ای در حوزه تولید رقم بزنیم.

حسینی‌نژاد افزود: از ابتدای اردیبهشت دریافت درخواست متقاضیان برای طرح در کارگروه های استانی فقط از طریق سامانه الکترونیکی خواهد بود تا ضمن تسهیل در ارائه خدمات به فعالین اقتصادی، امکان نظارت بر اجرای مصوبات توسط دستگاه های اجرایی فراهم شود.

وی تاکید کرد: در این راستا ضرورت اطلاع‌رسانی گسترده توسط رسانه‌ها، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان و سایر بخش‌های مرتبط وجود دارد

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.5943725903829
Query time: 2.8949295679728