1400/03/28  
 
چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ۶۷
چچ
توزیع بیش از 12 هزار تن اقلام اساسی در خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:

توزیع بیش از 12 هزار تن اقلام اساسی در خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طی سال گذشته 12 هزار و 215 تن کالای اساسی برای استان تامین، جذب و توزیع شده است.

به گزارش شاتا، عباس جرجانی با بیان این مطلب در دومین جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان در سال 1400 اظهار کرد: برنج، شکر، گوشت مرغ منجمد، گوشت گوساله منجمد و انواع روغن خوراکی از جمله اقلامی بوده که در سال 1399 توزیع شده است.

جرجانی با اشاره به جذب سهمیه اقلام اساسی برای ماه مبارک رمضان عنوان کرد: بیش از دو هزار و 300 تن کالای اساسی نیز به عنوان سهمیه ضیافت در سالجاری جذب شده که هم اکنون حدود یک هزار و 180 تن از این اقلام در مرکز استان و شهرستان ها در حال توزیع مردمی است.

وی با اشاره به اینکه هیچ گونه مشکلی در تامین اقلام اساسی در استان وجود ندارد ادامه داد: یک هزار تن شکر و حدود یک هزار و 160 تن انواع روغن خوراکی نیز در حال جذب برای استان می باشد تا با توجه به افزایش تقاضا برای این دو قلم کالای اساسی در ماه رمضان، کمبودی در این خصوص وجود نداشته باشد.

دبیر کمیسیون تنظیم بازار استان پیرامون نحوه توزیع روغن و اهمیت نظارت بر این امر تصریح کرد: به منظور دسترسی راحتر مردم و افزایش مراکز توزیع، علاوه بر فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، تعدادی از شرکت های پخش در استان نیز نسبت به توزیع مویرگی روغن در سطح واحدهای صنفی اقدام خواهند کرد تا علاوه بر انجام نظارت دقیقتر، افزایش مراکز عرضه را نیز داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی همچنین از همکاری، همراهی و تلاش بی دریغ اعضای کمیسیون تنظیم بازار در سال گذشته در راستای رسیدن به اهداف کمیسیون و اجرای مصوبات تشکر و قدردانی کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.285994052887
Query time: 2.5381525357564