1400/02/19  
 
چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۴ ۳۸
چچ
ایجاد اشتغال بالا و ارزش افزوده مناسب با ایجاد طرح های صنعتی و معدنی در خراسان جنوبی / تامین حدود 2500 تن اقلام اساسی برای ماه مبارک رمضان

ایجاد اشتغال بالا و ارزش افزوده مناسب با ایجاد طرح های صنعتی و معدنی در خراسان جنوبی / تامین حدود 2500 تن اقلام اساسی برای ماه مبارک رمضان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تا پایان سال جاری با توجه به ایجاد و راه‌اندازی واحد‌های بزرگ صنعتی و معدنی، تولید، اشتغال و ارزش افزوده بسیار خوب و مناسبی بخصوص در حوزه واحد‌های فرآوری معدنی در استان خواهیم داشت.

به گزارش شاتا، عباس جرجانی در برنامه تلویزیونی شب‌های زعفرانی افزود: امسال در حوزه منیزیت در استان با راه اندازی واحد تولیدی آجرهای نسوز به سمت تکمیل زنجیره تولید و فرآوری کامل این ماده معدنی پیش خواهیم رفت.

جرجانی اضافه کرد: همچنین واحد‌های بسیار خوبی با محوریت معادن طلای شهرستان های خوسف و نهبندان نیز در حوزه طلا و طلاسازی در استان شکل خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های حوزه تنظیم بازار برای ماه مبارک رمضان و تامین حدود 2500 تن اقلام اساسی برای این ماه گفت: در تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان کمبودی نداریم و تدابیر لازم برای تامین و توزیع این کالاها اندیشیده شده است.

وی افزود: ۳۵۰۰ تن روغن از آبان سال ۹۹ توزیع شده و حدود یک هزار و ۵۰۰ تن دیگر نیز به استان اختصاص یافته که از طریق فروشگاه های بزرگ توزیع خواهد شد.

جرجانی بیان کرد: همچنین ۳۵۰ تن شکر در بسته بندی های یک کیلو گرمی توزیع و عرضه می شود.

وی ادامه داد: ۵۰۰ تن برنج تنظیم بازار از نوع هندی و ۲۶ تن گوشت گوساله منجمد ویژه ماه مبارک رمضان به استان اختصاص یافته است.

رئیس سازمان صمت استان در پایان با اشاره به همراهی خوب اصناف در طرح محدودیت های اجتماعی، از مردم خواست با توجه به وضعیت قرمز کرونا و محدودیت ۱۰ روزه با رعایت دستورالعملهای بهداشتی اصناف را در برگشت هر چه سریعتر به کار و بازگشایی مجدد واحدها یاری نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.72660668691
Query time: 3.0714515050252