1400/07/05  
 
سه شنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۳ ۱۳۰
چچ
پرداخت ۱۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به صنایع سمنان / تحقق ۷۷ درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال ۱۳۹۹

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد :

پرداخت ۱۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به صنایع سمنان / تحقق ۷۷ درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال ۱۳۹۹

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت : در سال گذشته ، صنایع استان ، در حدود ۱۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش دریافت کرده اند.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل در دویست و هشتاد و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته ، ۱۳۳ واحد صنعتی استان تسهیلات رونق تولید در قالب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش دریافت کرده اند.

رئیس سازمان صمت سمنان افزود : از تسهیلات پرداخت شده به این واحدها ، ۴ واحد صنعتی به ارزش ۱۴۳ میلیارد ریال سرمایه ثابت و ۱۲۹ واحد به ارزش حدود ۱۶ هزار میلیارد ریال، سرمایه در گردش می باشد.

تشنه دل ادامه داد: در سال ۱۳۹۹ ، ۲۶۵ واحد صنعتی در استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید بودند که از این تعداد ، ۱۹۱ واحد تولیدی صنعتی جهت دریافت تسهیلات رونق به ارزش حدود ۲۱ هزار میلیارد ریال از طریق سامانه بهین یاب به بانکهای عامل معرفی شدند.

وی با اشاره به تحلیل فراوانی صورت گرفته در تحقق پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال ۹۹ تصریح کرد: ۷۷ درصد پرداخت تسهیلات رونق تولید نسبت به معرفی در صنایع استان محقق شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: در بخش رفع موانع تولید استان سمنان نیز ، تا این جلسه ، مشکلات بیش از ۱۲۴۵ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت مانع زدایی از واحدهای تولیدی ، ۲۶۷۰ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

تشنه دل با اشاره به دیگر دستور کار این نشست، افزود: در این جلسه با پرداخت تسهیلات به ارزش ۲۰ میلیارد ریال به دو واحد صنعتی استان موافقت و مشکلات بانکی و زیربنایی ۱۰ واحد تولیدی صنعتی و معدنی استان بررسی شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4082760810852
Query time: 2.5358648300171