1400/05/06  
 
شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۵ ۱۰۹
چچ
هدایت سرمایه‌های تولید به سمت بانک‌ها با بالاترین میزان خدمات و شفافیت

رئیس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

هدایت سرمایه‌های تولید به سمت بانک‌ها با بالاترین میزان خدمات و شفافیت

رئیس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان گفت: تولیدکنندگان با حمایت تشکل‌های متولی، در بانک‌هایی سرمایه گذاری نمایند که بیشترین خدمات را با شفافیت ارائه می دهند و در همین ارتباط این تشکل‌ها می بایست از انفعال خارج شوند .

به گزارش شاتا، داود شهرکی در جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی صنایع، معادن، کشاورزی اظهار داشت : معرفی ظرفیت های صنعت استان، موجب تغییر نگاه جامعه در سطوح مختلف نسبت به اقدامات صنعتگران در استان می شود که نهایتا منجر به افزایش سرمایه گذاری در استان در بخش صنعت خواهد شد.

رئیس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در حال حاضر و با همه ی این شرایط ۷۰۰ واحد صنعتی مهم با ظرفیت اشتغال مطلوب در استان مشغول فعالیت می باشند .

شهرکی ادامه داد: تشکل های فعال و مرتبط با صنعت در استان ، توانمندی‌های صنایع استان را در کل کشور و جامعه تبلیغ و اطلاع رسانی نمایند و از نقطه ضعف خارج شوند .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : سیستم بانکی استان در خصوص تسهیلات و فعالیت های حمایتی از تولید ، با شفافیت برخورد نماید .

رئیس سازمان صمت سیستان وبلوچستان در پایان خاطرنشان کرد : طی سال‌جاری طرحی را در استان دنبال می کنیم که سرمایه های واحد‌های تولیدی استان به سمت بانک‌هایی هدایت شوند که بیشترین خدمات را با شفافیت ارائه نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1461205482483
Query time: 2.4669559796651