1400/05/06  
 
چهارشنبه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۹ ۱۰۹
چچ
پرداخت ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۹ واحد صنعتی در استان سمنان

پرداخت ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۹ واحد صنعتی در استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت : ۹ واحد تولیدی و صنعتی در استان درحدود ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش دریافت می کنند.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با موافقت اعضای کارگروه و از محل اعتبارات بانکها ، ۹ واحد تولیدی و صنعتی در استان در حدود ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند.

رئیس سازمان صمت استان سمنان افزود: در سال گذشته ، ۱۳۳ واحد صنعتی استان تسهیلات رونق تولید در قالب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش دریافت کرده اند که از این تعداد ۴ واحد صنعتی به ارزش ۱۴۳ میلیارد ریال سرمایه ثابت و ۱۲۹ واحد به ارزش حدود ۱۶ هزار میلیارد ریال، سرمایه در گردش می باشد.

تشنه‌دل ادامه داد: در بخش رفع موانع تولید استان سمنان نیز ، تا این جلسه ، مشکلات بیش از ۱۲۵۵ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت مانع زدایی از واحدهای تولیدی ، ۲۶۸۵ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

وی با اشاره به برخی ابلاغیه های ارسال شده از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اظهار داشت: با توجه به قطعی برق در روزهای اخیر و بمنظور تامین سوخت دیزل ژنراتور های واحدهای که قطعی برق دارند مقرر شد فرآیندی در سامانه تجارت آسان در استانها راه اندازی و بصورت سیستمی سوخت مورد نیاز شرکت ها پس از تائید شرکت های توزیع برق و پخش فرآورده های نفتی تامین شود.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان ادامه داد: در دیگر دستور کار این جلسه مشکلات ۸ واحد تولیدی صنعتی شهرستانهای سمنان ، دامغان ، سرخه و گرمسار در زمینه امور بانکی و زیربنایی مورد بررسی و در جهت رفع موانع تصمیماتی اتخاذ شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1224613189697
Query time: 1.4341033299764