1400/05/06  
 
دوشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰ ۷۶
چچ
بازگشت به چرخه تولید 25 واحد صنعتی راکد در استان ایلام / راه اندازی 300 طرح سرمایه گذاری در سال 99

بازگشت به چرخه تولید 25 واحد صنعتی راکد در استان ایلام / راه اندازی 300 طرح سرمایه گذاری در سال 99

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام گفت: 25 واحد تولیدی راکد و غیر فعال استان در سال 99 با رفع موانع و مشکلات، به چرخه فعالیت و تولید بازگشتند.

به گزارش شاتا، رضا محمدرحیمی با اعلام این خبر ، افزود: در سال گذشته 25 واحد تولیدی که به دلایل مختلف تعطیل و از چرخه تولید حذف شده بودند، احیا و به عرصه تولید بازگشتند.

وی با اشاره به سیاست های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در تحقق شعار سال و بهبود فضای کسب و کار تصریح کرد: اولویت های اصلی سازمان بر محورهای تاکید بر ساخت داخل و پشتیبانی و مانع زدایی در واحدهای تولیدی استان بمنظور تحقق رونق و جهش در تولید ، اجرای طرح های نیمه تمام ، افزایش صادرات و مدیریت واردات و تنظیم بازار است که باید بر اجرای این سیاست ها هم فکری و همکاری از سوی سایر دستگاه های اجرایی واقتصادی استان صورت پذیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام با بیان اینکه چالش های بسیاری در بخش صنعت، معدن و تجارت استان وجود دارد اظهار داشت: در تمامی بخش ها باید آسیب شناسی انجام شود و در جهت پیگیری امور و رفع چالش ها و موانع راهکارهای موثر ارائه شود.

محمدرحیمی اظهار داشت: راه اندازی طرح های مهم و نیمه تمام یکی از اولویت های کاری این سازمان می باشد و در این راستا در سال گذشته 25 طرح مهم در استان راه اندازی و به چرخه تولید استان اضافه شدند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.9682146708171
Query time: 1.3163757324219