1400/08/05  
 
سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ۱۶۶
چچ
15 هزار تن کالای اساسی تنظیم بازار توزیع‌شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

15 هزار تن کالای اساسی تنظیم بازار توزیع‌شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان به تشریح فعالیت‌ها و اقدامات این سازمان در راستای حفظ آرامش بازار و ثبات قیمت‌ها پرداخت و از توزیع 15 هزار تُن کالای اساسی در این استان خبر داد.

به گزارش شاتا، محسن دارابی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بر اساس سهمیه‌های اختصاص‌ یافته به استان توانستیم؛ سه هزار و 600 تُن برنج تنظیم بازار، سه هزار و 300 تن شکر خانوار، 2 هزار و 200 تن شکر صنف و صنعت، 2 هزار و 600 تن روغن خانوار و سه هزار و 600 تن روغن صنف در سطح فروشگاه‌های منتخب توزیع و در اختیار عموم شهروندان عزیز قرار دهیم.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه در ادامه افزود: حفظ آرامش بازار مرهون تصمیمات و اقدامات همه اعضای کارگروه تنظیم بازار بوده، به‌ طوری‌که با کمک همه دستگاه‌های عضو این کارگروه هم‌اکنون وضعیت بازار در کالاهای اساسی به حالت ثبات رسیده است.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان در ادامه به تنظیم بازار گوشت قرمز نیز اشاره‌ای داشت و افزود: به‌ منظور تنظیم بازار گوشت قرمز نیز از ابتدای سال تاکنون 65 تن گوشت قرمز منجمد در سطح استان توزیع‌شده است.

گفتنی است شصت و یکمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه با حضور سرپرست معاونت استانداری کرمانشاه، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه و سایر اعضای این کارگروه در سالن جلسات معاونت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.513162612915
Query time: 2.765255133311