1400/08/03  
 
شنبه, ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ۲۲۷
چچ
افتتاح خط تولید مودم بومی کشور در کرج

افتتاح خط تولید مودم بومی کشور در کرج

خط تولید مودم بومی کشور توسط یک شرکت دانش بنیان با حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه و دیگر دستگاههای استانی در باغ عقیق کرج راه اندازی شد.

به گزارش شاتا، رامین ربیعی در آیین بهره بردای از خط تولید مودم بومی کشور که توسط یک شرکت دانش بنیان در باغ عقیق کرج راه اندازی شد با اشاره به دستاوردهای البرز در حوزه اقتصادی و بویژه صادرات، افزود: سال گذشته صادرات البرز از مرز یک میلیارد دلار گذشت و این امر در شرایط فعلی یک توفیق بزرگ محسوب می شود.

رئیس سازمان صمت استان البرز ادامه داد: البرز در راستای حمایت از تولیدات دانش بنیان و همچنین علم و فناوری پیشتاز بوده و برخی از بزرگترین واحدهای دانش بنیان و استارت آپ ها در این استان فعالیت دارند.

ربیعی گفت: البرز قطب تولید و تامین دارو، مواد غذایی و لوازم یدکی کشور است به طوریکه ۷۰ درصد تولیدات دارویی کشور در البرز انجام می شود و مفتخر هستیم که البرز در بسیاری از حوزه های فناوری و صنعت پیشتاز است.

وی با اشاره به رویکرد بسیار خوب دستگاههای استان در جهت رشد تولید و اشتغال گفت: تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حرکت در مسیر تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، نیازمند عزم جدی و هم افزایی و هم پوشانی بین دستگاه ها و سازمان ها است و استان البرز برای این هدف مهم متحد و منسجم، اقدام و همراهی می کند.

رئیس سازمان صمت استان البرز اضافه کرد: تولید بومی مودم، حاصل اقدامی مشارکتی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه و دستگاه های مرتبط است که نیاز کشور را در خصوص مودم تامین کرده ودر فاز بعدی وارد بخش صادرات نیز خواهد شد.

وی یادآور شد: علیرغم اینکه البرز، استانی کوچک و پرتراکم است ولی طبیعت استان و نزدیکی آن به پایتخت، یک زیست بوم موفق از شرکت های دانش بنیان را شکل داده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3442978858948
Query time: 2.6256237030029