1400/07/25  
 
یکشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۳۳ ۲۰۲
چچ
انعقاد تفاهم نامه همکاری وزارت صمت و جهاد دانشگاهی

در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های تابعه وزارت صمت انجام شد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری وزارت صمت و جهاد دانشگاهی

در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و موسسات تابعه وزارت صمت تفاهم نامه همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت با جهاد دانشگاهی کشور در خصوص تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی به امضا رسید.

به گزارش شاتا، این تفاهمنامه در خصوص همکاریهای مشترک فرهنگی و هنری در راستای تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی موسوم به فردا به امضای رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت صمت و رییس جهاد دانشگاهی هنر رسید.
بر اساس این گزارش، تفاهمنامه مذکور با هدف تلاش برای ترویج و توسعه «فرهنگ صنعتی» در سطح جامعه، کمک به معرفی خدمات، فعالیت ها، و دستاوردهای حوزه های صنعت و معدن و همینطور مسئولیت های اجتماعی شرکت ها و سازمان های مرتبط با این حوزه ها، تقویت ارتباط و تعاملات سازنده بین دانشگاهیان و هنرمندان حوزه فیلم و عکس و مدیران و کارگزاران صنعتی، معدنی و تجاری و همچنین دیگر اهداف مشترک منعقد گردید.
بر اساس این تفاهمنامه وزارت صمت و جهاد دانشگاهی در زمینه برگزاری ششمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی موسوم به فردا و اجرای برنامه های فرهنگی و ترویجی همکاری خواهند نمود.
این تفاهم نامه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت صمت، به امضای محمد حسن ترابی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت و بهزاد رشیدی رییس جهاد دانشگاهی هنر رسید.
گفتنی است جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا)، سیاست هایی همچون ایجاد هم افزایی بین توسعه فناوری – صنعتی و توسعه هنری کشور ، مستندسازی تصویری و معرفی و نمایش فعالیت ها، نوآوری ها، توانمندیها و دستاوردهای کشور در بخش های مختلف فناوری و نوآوری و صنعت و همچنین فرهنگ سازی و ارتقاء غرور ملی و تقویت روحیه خودباوری به ویژه در جوانان و دانشجویان را دنبال می کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.0720067024231
Query time: 2.352311929067