1400/07/02  
 
دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲ ۱۱۰
چچ
بازار اوراسیا فرصتی بزرگ برای صادرات استان البرز

بازار اوراسیا فرصتی بزرگ برای صادرات استان البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به توافق نامه صادراتی اخیر با اتحادیه اوراسیا گفت: بر اساس این توافقنامه یک مسیر جدید برای صادرات کشور ایجاد شده است.

به گزارش شاتا، رامین ربیعی با بیان اینکه استفاده از مسیر صادراتی به مقصد کشورهای اوراسیا برای استان البرز به دلیل نزدیکی به استان‌های شمالی کشور یک ظرفیت مناسب است، افزود: صادرکنندگان البرزی با توجه به توافق نامه تنظیم شده میان ایران و اتحادیه اوراسیا می توانند از این ظرفیت برای صادرات به روسیه، ازبکستان و دیگر کشورهای اوراسیا استفاده کنند.

رئیس سازمان صمت استان البرز اضافه کرد: طبق توافق با اتحادیه اوراسیا و با وضع تعرفه‌های ترجیحی و دیگر تسهیلات، فرصت خوبی برای گسترش صادرات توسط صادرکنندگان کشور و بالاخص صادرکنندگان البرزی به سمت کشورهای آن حوزه فراهم شده است.
وی با بیان اینکه توسعه صادرات از وظایف اصلی دولت است، افزود: ما از صادرکنندگان البرزی می خواهیم تا انجام تشریفات صادرات خود را از همین استان انجام دهند چرا که اگر صادرکننده البرزی مشکلی داشته باشد در همین استان با قید فوریت به آن رسیدگی خواهد شد و ثانیاً با این کار، آمار صادرات انجام شده برای استان منظور خواهد شد.
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0887486139933
Query time: 1.3669271469116