1400/07/25  
 
شنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ۱۱۶
چچ
آخرین مهلت ثبت نام صادرکنندگان استان بوشهر برای انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی

آخرین مهلت ثبت نام صادرکنندگان استان بوشهر برای انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: صادرکنندگان استان بوشهرجهت ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی از طریق سایت سازمان سازمان توسعه تجارت ایران تا 15 تیرماه سال جاری فرصت دارند اقدام نمایند.

به گزارش شاتا، احمد رجایی افزود: سامانه ثبت‌نام متقاضیان در پورتال رسمی سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی 1400tpo.ir/exp فعال می باشد و صادرکنندگان استان همزمان با سراسر کشور می‌توانند در مهلت دوهفته‌ای تعیین شده (یکم تا پانزدهم تیرماه1400) نسبت به ثبت نام در این رویداد ملی اقدام کنند.

وی مهمترین شاخص‌های انتخاب در هر گروه را آمار صادرات و رشد آن، تنوع بازارهای هدف صادراتی، برند و کیفیت کالای صادراتی، سطح فناوری و ارزش افزوده محصولات صادراتی عنوان کرد.

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: بیش از هفتاد گروه کالایی و خدماتی در زیر مجموعه‌های کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات صنعتی، معدنی، خدمات فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و غیره طی سالجاری به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت با توجه به تعداد متقاضیان و عملکرد صادراتی سال 1399 در گروه‌ها، حداکثر 50 صادرکننده نمونه ملی انتخاب می‌شوند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7797314325968
Query time: 1.5083061854045