1400/07/01  
 
سه شنبه, ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶ ۹۰
چچ
پرداخت بیش از ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ در سمنان

پرداخت بیش از ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ در سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از ۲۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی استان در امسال خبر داد.

به گزارش شاتا ، علی تشنه دل در دویست و نود و یکمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که به ریاست شریفی نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور اعضای کارگروه در استانداری برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با آغاز ثبت نام تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ که از خرداد ماه امسال انجام شد تاکنون بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۷۰ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

وی با بیان گزارشی از فراوانی پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال جاری تصریح کرد: از این مقدار تسهیلات پرداختی ، ۲۶ واحد به ارزش حدود ۲۲۰۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۴۴ واحد به ارزش حدود ۱۳۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: تا کنون در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ ، ۷۹ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده اند.

وی ادامه داد: در این نشست و با تصمیم اعضای کارگروه ، با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۳۳۲۰ میلیارد ریال به ۶۸ واحد صنعتی و کشاورزی موافقت و به بانکهای عامل معرفی شدند.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه اظهار داشت: در این نشست مشکلات بانکی ، زیربنایی و تامین مالی ۴ واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت.

تشنه دل اضافه کرد: در بخش رفع موانع تولید این کارگروه ، تا این جلسه مشکلات و موانع تولید حدود ۱۲۶۰ واحد تولیدی استان بررسی شده است که عمده مشکلات در بخش های تامین مالی و تعیین تکلیف تسهیلات ، زیرساخت ، تامین اجتماعی و مالیات بوده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1467587153117
Query time: 1.4332814216614