1400/07/01  
 
چهارشنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۵۴ ۱۵۷
چچ
پرداخت ۱۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۲۲ واحد صنعتی استان سمنان

پرداخت ۱۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۲۲ واحد صنعتی استان سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت ۱۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۲۲ واحد تولیدی صنعتی در استان خبر داد.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل در دویست و نود و سومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اعلام این خبر افزود: در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ تا کنون ۱۸۲ واحد تولیدی صنعتی معدنی و کشاورزی جهت دریافت تسهیلات به ارزش حدود ۲۵هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

وی تصریح کرد: از خردادماه امسال تاکنون در حدود ۲هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۹۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: از مجموع تسهیلات پرداختی توسط بانکها ، ۲۲ واحد به ارزش حدود یکهزار و ۸۲۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۷۱ واحد به ارزش حدود ۸۳۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی می باشد.

تشنه دل اضافه کرد: در این نشست با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از یکهزار و ۵۸۰ میلیارد ریال به ۵۷ واحد صنعتی و کشاورزی موافقت و مشکلات بانکی و زیربنایی ۳ واحد تولیدی صنعتی استان بررسی شد.

وی با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه اظهار داشت: ارائه آخرین ابلاغیه ها و آئین نامه های دریافتی مربوط به کارگروه و گزارشی از وضعیت فضای کسب و کار استان مربوط به سه ماهه گذشته سال جاری از دیگر دستور کار این نشست بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2072606086731
Query time: 1.9335395495097