1400/08/04  
 
دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۷ ۱۴۱
چچ
ایرنا: یک‌ هزار و ۱۴۳ ثبت سفارش کالا در استان مرکزی انجام شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

ایرنا: یک‌ هزار و ۱۴۳ ثبت سفارش کالا در استان مرکزی انجام شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۱۴۳ فقره ثبت سفارش کالا امسال در این استان صورت گرفته که یک‌هزار و ۱۱۵ فقره از آن تایید شده است.

به گزارش شاتا به نقل از ایرنا، سعید جعفری کرهرودی گفت: ارزش اعتباری ثبت سفارش کالا در استان مرکزی امسال ۳۲۴ میلیون یورو است که از این میزان ۳۰۵ میلیون یورو به تایید رسیده است.

وی، مجموع واردات استان مرکزی در بهار سال جاری را ۲۲ میلیون دلار عنوان کرد و گفت: پودر آلومینا، آند کربنی، کویل آلومینیوم، خط تولید آمپول، بادام، مواد اولیه آبمیوه، لوازم یدکی، شمش آلومینیوم و تجهیزات و خطوط تولید از ترکیبات کالایی وارد شده به استان بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اظهار داشت: چین، ترکیه، امارات متحده عربی، هند و آلمان عمده کشورهای مبدا واردات کالا به این استان در سال جاری بوده است.

جعفری کرهرودی بیان کرد: طبق قوانین موجود کالاهایی که هنگام خرید و فروش در سامانه جامع تجارت و سامانه جامع انبارها ثبت نشوند در زمره مرسوله ‌های قاچاق محسوب می‌شوند و مشمول جرایم کالای قاچاق هستند و فعالان این حوزه باید نسبت به این قوانین توجه ویژه داشته باشند.

آدرس کوتاه شده:
پربازدیدترین اخبار مرکزی
No Cache
Generate time: 2.6975739796956
Query time: 1.9970852533976