1400/07/02  
 
چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۱۰ ۱۷۱
چچ
تحمیل خسارت جدی به صنایع در پی قطعی برق/ به خطر افتادن اهداف و آرزوهای بخش صنعت در سال پشتیبانی و مانع زدایی از تولید

مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی گل‌گهر هشدار داد:

تحمیل خسارت جدی به صنایع در پی قطعی برق/ به خطر افتادن اهداف و آرزوهای بخش صنعت در سال پشتیبانی و مانع زدایی از تولید

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر با اشاره به پیامدهای منفی ناشی از قطعی برق صنایع فولاد، از تحمیل خسارت جدی به این واحدها و عدم توانایی پیمانکاران بخش تولید در تامین هزینه‌های ثابت خبر داد.

به گزارش شاتا، ایمان عتیقی با یادآوری شعار حمایت و مانع زدایی از تولید در سال جاری گفت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر به صنایع تحمیل شده است در زمینه تامین برق مورد نیاز واحد‌های تولیدی بسیار گله مندیم.

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر یکی از موارد و مصادیق حداقلی حمایت از تولید را تامین برق صنایع اعلام کرد و افزود: کاهش بین ۱۰ تا ۹۰ درصدی در طول دوره موجب آسیب جدی و بسیار زیادی به تجهیزات و همچنین صنایع زیردستی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر شده است.

وی در ادامه از کاهش درآمد ناشی از قطعی برق و تبعات و اثرات منفی آن خبر داد و با بیان اینکه پیمانکاران این شرکت با توجه به ماهیت قراردادشان و به دلیل مشکلات در تامین برق، قادر به تأمین هزینه‌های ثابت نیستند، این اتفاق را موجب تحمیل خسارت جدی به پیمانکاران بخش تولید دانست.

عتیقی در پایان تصریح کرد: نگاه، عزم و هیجانی که در ابتدای سال در حوزه تولید و حمایت و پشتیبانی از تولید وجود داشت به یکباره وارد تنش جدی شد که متاسفانه آرزوها، اهداف و برنامه‌های ما در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ‌ها را دچار مخاطره جدی کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 13.899630705516
Query time: 11.986897786458