1400/07/02  
 
شنبه, ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۶ ۱۳۸
چچ
اجرای هزار و 200 میلیارد تومان طرح زیرساختی در منطقه لامِرد

رئیس هیئت عامل ایمیدرو اعلام کرد:

اجرای هزار و 200 میلیارد تومان طرح زیرساختی در منطقه لامِرد

رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: با هدف آماده سازی زمینه برای فعالیت سرمایه گذاران، هزار و 200 میلیارد تومان پروژه زیرساختی در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامِرد، اجرا می شود.

به گزارش شاتا به نقل از ایمیدرو، وجیه اله جعفری در نشست بررسی توسعه زیرساخت های منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد تصریح کرد: در سال جاری 500 میلیارد پروژه زیرساختی در بخش جاده، برق، گاز و آب، وارد عملیات اجرایی شده است.

رئیس هئیت عامل ایمیدرو ادامه داد: طی هفته های آتی نیز گام به گام 700 میلیارد تومان طرح زیربنایی و زیرساختی جدید در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد وارد فاز اجرایی می شود.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: در نهایت تا کمتر از 2ماه دیگر تمامی پیمانکاران حوزه زیرساختی در این منطقه فعالیت مربوطه را آغاز می کنند.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی امور زیرساختی از اقدامات اساسی در منطقه ویژه لامرد بوده است، اظهار داشت: آماده سازی و توسعه زیرساخت ها، گامی در جهت تسهیل حضور سرمایه گذاران در این منطقه است.

در این نشست احسان انصاری، مدیر عامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد نیز با ارایه گزارشی از شتاب گرفتن اقدامات توسعه ای در این منطقه خبر داد و گفت: از خرداد ماه امسال شاهد از سرگیری فعالیت آب شیرین منطقه و ارایه خدمات مربوطه به صنایع و طرح ها شده ایم.

انصاری ادامه داد: پیشتر ارایه زیرساخت های منطقه، عمدتا به راه اندازی سالکو معطوف شده بود که در حال حاضر سایر طرح ها نیز از زیرساخت ها بهره مند می شوند؛ اکنون در حال شتاب بخشیدن به ارایه زیرساخت ها به سرمایه گذاران منطقه هستیم.

در این نشست که معاونان ایمیدرو، سرپرست مدیریت زیرساخت و مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو نیز حضور داشتند، وضعیت نیروی انسانی، فعالیت سرمایه گذاران، برنامه های آتی توسعه منطقه لامرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.9450279871623
Query time: 2.2379469871521