1400/08/05  
 
پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷ ۱۲۱
چچ
بزرگترین کارگاه متمرکز فرش دستباف استان کرمانشاه افتتاح شد

بزرگترین کارگاه متمرکز فرش دستباف استان کرمانشاه افتتاح شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت کرمانشاه از افتتاح بزرگترین کارگاه فرش دستباف این استان با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت تولید ۴۰۰ متر مربع در سال خبر داد.

به گزارش شاتا، احسان باقرخانی در مراسم افتتاح بزرگترین کارگاه فرش دستباف ضمن تاکید بر تولید فرش دستباف بر اساس سلیقه مشتری از لحاظ تنوع نقوش،ظرافت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت گفت: این کارگاه با ظرفیت تولید ۴۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۱۰۰ نفر در شهر گهواره از توابع شهرستان دالاهو ایجاد شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت کرمانشاه در ادامه افزود: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده پیش بینی می شود با توسعه این کارگاه، ظرفیت تولید به ۲۰۰۰ متر مربع در سال و اشتغال ۵۰۰ نفر برسیم.
وی در پایان یادآور شد: این کارگاه با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال که ۱۰۰ درصد آن آورده سرمایه گذار بوده و از تسهیلات استفاده نکرده است.
مراسم افتتاح بزرگترین کارگاه متمرکز فرش دستباف استان کرمانشاه عصر روز گذشته ( ۱۳ مرداد ماه) با حضور سرپرست معاونت استانداری کرمانشاه، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان، رییس اداره فرش سازمان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شهرستان گهواره از توابع دالاهو برگزار شد.
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5046052932739
Query time: 1.6862503687541