1400/08/05  
 
چهارشنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ۱۴۸
چچ
فعال سازی ۳۰ واحد صنعتی و معدنی راکد کرمانشاه تا پایان سال جاری

معاون امور صنایع سازمان صمت کرمانشاه خبر داد:

فعال سازی ۳۰ واحد صنعتی و معدنی راکد کرمانشاه تا پایان سال جاری

معاون امور صنایع سازمان صمت کرمانشاه با اشاره به احیای 63 واحد صنعتی و معدنی این استان در سال گذشته از فعال سازی ۳۰ واحد صنعتی و معدنی راکد کرمانشاه تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش شاتا، احسان صلاحی در سی و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که به ریاست استاندار کرمانشاه انجام‌ شده بابیان مطالب فوق افزود: با توجه به نام‌گذاری سال‌های گذشته توسط رهبر معظم انقلاب با عناوین رونق تولید، جهش تولید و تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها، رسالت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و عزم سازمان صنعت، معدن و تجارت، مبنی بر فعال‌سازی واحدهای راکد در استان است.

معاون امور صنایع سازمان صمت کرمانشاه ادامه داد: در سال 1398 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه موفق به احیای 55 واحد صنعتی و معدنی با اشتغال ایجادشده 758 نفر و تسهیلات 2.4 میلیارد تومان شده است و در سال 1399، سازمان صمت 63 واحد صنعتی و معدنی را با تعداد اشتغال 871 نفر و تسهیلات 5.4 میلیارد تومان احیاء نموده است.

وی در ادامه اظهار داشت: در سال جاری، احیا و فعال‌سازی 30 واحد غیرفعال صنعتی و معدنی را در دستور کار داریم که این امر در جلسات متعدد کارگروه راه‌اندازی و باز فعال‌سازی واحدهای صنعتی استان با همراهی شرکت شهرک‌ها در حال پیگیری و انجام است.

صلاحی در پایان سخنان خود در خصوص احیای واحدهای تولیدی در سال جاری عنوان نمود از ابتدای سال جاری تاکنون 5 واحد تولیدی باهمت کارگروه مذکور راه‌اندازی به مدار تولید برگشته و امید است با پیگیری‌های انجام‌شده سایر واحدهای راکد استان نیز به چرخه تولید برگردند.

همچنین سازمان‌های جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی نیز در این جلسه گزارشات مبسوطی در خصوص احیای طرح‌های مختلف را به حاضرین جلسه ارائه دادند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3448386192322
Query time: 2.1039555867513