1400/08/05  
 
سه شنبه, ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۵:۳۹ ۵۵
چچ
افتتاح 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی گنبد کاووس

در مراسمی با حضور معاون استاندار گلستان انجام شد؛

افتتاح 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی گنبد کاووس

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از افتتاح 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی گنبد کاووس با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی خبر داد.

به گزارش شاتا، حسین طلوعیان گفت: در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی گنبدکاووس افتتاح و راه اندازی گردید.
به گفته طلوعیان، شرکت پادیسان پارس ظرفیت ماهانه۶۰۰ تن بازیافت و تولید کاغذ و مقوا را دارد که با سرمایه گذاری ۵۵۰ میلیارد ریال راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: واحد تولیدی قربانعلی سپهرپور نیز با ظرفیت تولید روزانه ۱۲۰ دستگاه فر و تنورگازی با سرمایه گذاری ۱۷۰ میلیارد ریال فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان تولید انواع کاغذ و مقوا را از نیازهای کشور دانست و گفت: این استان ظرفیت لازم برای تولید کاغذ را دارد و سرمایه گذاری خوبی در این بخش شده و امروز شاهد افتتاح یکی از این واحدهای تولید کاغذ و رول مقوا در گنبدکاووس هستیم.
وی گفت: با راه اندازی این ۲ واحد تولیدی برای ۵۰ نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد گردید.
حسین طلوعیان همچنین تولید لوازم خانگی را از اولویت‌های دیگر کشور برشمرد و افزود: در استان گلستان ظرفیت خوبی در این ارتباط وجود دارد اما نیاز است برای رسیدن تولیدات به سطح استانداردهای ملی و بین المللی بیشتر کار شود.
وی افزود: از طرح‌های خوب سرمایه گذاران در بحث تولید لوازم خانگی در استان گلستان حمایت می نمائیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.458059946696
Query time: 1.7597600618998