1400/08/05  
 
چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۵۲ ۸۷
چچ
آغاز واکسیناسیون کارگران واحدهای صنعتی و اصناف چهارمحال و بختیاری

آغاز واکسیناسیون کارگران واحدهای صنعتی و اصناف چهارمحال و بختیاری

بر اساس هماهنگی‌های بعمل آمده با ستاد استانی مقابله با کرونا، واکسیناسیون کارگران واحدهای صنعتی و در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

به گزارش شاتا، فروزان شاهقلیان گفت: با هماهنگی های به عمل آمده در ستاد مقابله با کرونای استان واکسیناسیون تمامی کارگران واحدهای صنعتی آغاز شد.

مسئول ایمنی؛بهداشت و محیط زیست سازمان صمت چهارمحال و بختیاری افزود: بر این اساس دو گروه سیار واکسیناسیون کارگران از هفته جاری در دو شهرستان شهرکرد و بروجن به کارگران خدمات رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: این گروه ها ابتدا در واحدهای بالای ۵۰ نفر اشتغال وارد می شوند و برای جلوگیری از توقف فعالیت تولید؛ کارگران را در محل کار واکسیناسیون می کنند.

شاهقلیان گفت: در گام دوم کارگران واحدهای دارای کمتر از ۵۰ نفر شاغل با مراجعه به محل استقرار تیم های واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ واکسینه می شوند.

وی تصریح کرد: در سایر شهرستانها هم کارگران با دریافت معرفی نامه از واحدصنعتی محل فعالیت به پایگاههای تجمیعی واکسیناسیون مراجعه و خدمات دریافت می کنند.

هم اکنون افزون بر ۲۱ هزار نفر در واحدهای صنعتی چهارمحال و بختیاری به طور مستقیم فعالیت می کنند.

در همین راستا رییس اتاق اصناف شهرکرد گفت: بر اساس هماهنگی‌های بعمل آمده با ستاد استانی مقابله با کرونا، مقرر شد که تعداد هفت هزار نفر از اصناف و بازاریان استان از امروز علیه این بیماری واکسینه شوند.

نجف کریمی افزود: این افراد می‌توانند پس از اخذ معرفی نامه از سوی رئیس اتاق اصناف استان با مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون کووید ۱۹، نسبت به دریافت واکسن خود اقدام کنند.

کریمی افزود: کارکنان نانوایی‌ها، سوپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره ای در اولویت دریافت واکسن کرونا هستند و پس از آن سایر گروه‌های شغلی علیه این ویروس واکسینه می‌شوند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.3522013028463
Query time: 1.6696446736654