1400/08/05  
 
چهارشنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۲۰ ۳۸
چچ
حفظ اشتغال و رونق تولید از اولویت های دولت است

حفظ اشتغال و رونق تولید از اولویت های دولت است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: رونق و افزایش اشتغال جزء برنامه های دولت و کارگروه به شمار می آید.

به گزارش شاتا، خلیل قاسمی مطرح کردن مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت‌‌های تولیدی موثر هستند را در جلسه 520 کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان خواستار شد و گفت : با اجرای مصوبات امیدواریم که موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه‌های اجرایی است و همچنین رونق و افزایش اشتغال را جز برنامه‌های اولویت دار این کارگروه دانست.
وی افزود: این کارگروه باید نقشی را ایفا کند که با مثبت نگری و پیدا کردن راه‌های منطقی و هموار کردن زمینه، نه تنها مشکلات واحدهای اجرایی را حل نماید بلکه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها نیز به وظایف خود عمل نمایند.
قاسمی در ادامه به ظرفیت‌های استان کرمانشاه در طرح‌های پرورش ماهی و میگو پرداخت و گفت: برای طرح‌های شیلاتی به ویژه در حوزه پرورش ماهی و میگو در استان هرمزگان، تمرکز جدی داریم که با فعال شدن این ظرفیت ها، چرخه اقتصادی قابل توجهی در راستای اشتغالزایی و رونق و جهش تولید ایجاد خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان درحفظ واحدهای تولیدی استان تاکید کرد و گفت: حفظ اشتغال و رونق تولید از اولویت های دولت به شمار می‌آید که با جدیت در استان پیگیری می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1893006960551
Query time: 1.4495466550191